Nocny ból brzucha - czy to przez tabletki?

Witam, zgłaszam się tutaj ponieważ jestem zdesperowana i wystraszona a lekarze nie chcą mi pomóc. Otóż od jakichś 3 dni mam straszne bóle brzucha nasilające się w nocy. Jest to ból brzucha idealnie przypominający ten pierwszego dnia okresu, ale dużo bardziej nasilony. Do tego krwawię dość obficie przy czym nie może być to okres, ponieważ zażywam tabletki antykoncepcyjne i wczoraj wzięłam 13tą czyli jestem w połowie opakowania. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło, biorę tabletki od mniej więcej 3 lat. I nie jest to plamienie a już krwawienie (muszę nosić podpaskę). Lekarze odsyłają mnie do domu mówiąc, że to normalne przy tabletkach a ja zwyczajnie nie jestem w stanie znieść bólu codziennie w nocy. Do tego martwię się czy nie jest to rak albo coś innego, poważnego. Nie mam ani biegunki, ani wymiotów. Nie jestem w ciąży, bo pierwsze co w szpitalu zrobili mi test. Błagam o jakąś wskazówkę. Dziękuję z góry.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Nie wiem jakie dokładnie badania miała Pani robione. Przy silnych dolegliwościach bólowych brzucha oraz krwawieniu z dróg rodnych należy wykonać badania krwi oraz usg.
Jeżeli była Pani badana przez lekarza to trudno wnieść coś nowego bez kontaktu z pacjentem.
Jeśli dolegliwości bólowe nie ustąpią konieczna będzie kolejna konsultacja ginekologiczna.

Pozdrawiam