Nosicielstwo WZW B a ubieganie się o stopień niepełnosprawności

Witam . Mam 32 lata . W wieku 18 lat( rok 2000) przy honorowym oddawaniu krwi dowiedziałem się że mam WZW B ( nosiciel) ostanie dwa lata to pogorszenie stanu mojej wątroby wysoka wiremia - biopsja - leczenie Interferonem już zakończone . Jakie mam szanse w ubieganiu się o stopień niepełnosprawności ???? jeżeli tak to o jaki stopień mogę się ubiegać ( praca umowa o prace od 6 lat ciągłość )

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno ocenić szanse na stopień niepełnosprawności nie znając pełnego przebiegu choroby. Proszę złożyć odpowiednie dokumenty. Komisja oceni zasadność przyznania stopnia niepełnosprawności.

Witam. Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności związane jest ze stopniem uszkodzenia wątroby i wymaga wgłębienia się w pełną dokumentację medyczną. Namawiam jednak na ponowną wizytę u specjalisty chorób zakaźnych, najlepiej takiego pracuje w dużym ośrodku klinicznym, gdyż w ostatnim czasie pojawiły się nowe możliwości leczenia wzwb - skuteczniejsze niż terapia interferonem.