Żylaki a ubieganie się o stopień niepełnosprawności

Witam. mam 23 lata i mam żylaki od kilku lat, od czasu gdy zaszłam w pierwsza ciąże... chciałabym się dowiedzieć co powinnam zrobić i gdzie się zwróci by móc ubiegać się o stopień niepełnosprawności?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, żylaki w tak młodym wieku wymagają przede wszystkim leczenia, zwłaszcza, jeżeli dotyczą kończyn dolnych. Ich obecność nie jest postawą do uzyskania orzeczenia o niepełnosprawności.