Nowotwór otrzewnej u męża - gdzie szukać pomocy?

Witam. Mój mąż jest chory onkologicznie. Jest to nowotwór otrzewnej niewiadomgo pochodzenia - brak guza. Przeszedł już dwie operacje HIPEC oraz chemioterapię systemową. Dziś odebrał wyniki kontrolnych badań. Markery: CA-19,9 - 186,70, CEA - 9,67 oraz RM z kontrastem: w wątrobie zmiany ogniskowe o średnicy do 23 mm, zmiany naciekowe w otrzewnej zajmujące powierzchnię wątroby i śledziony, niewielka progresja zmian na powierzchni śledziony, poza tym wątroba, trzustka i śledziona zmian nie wykazują. Moje pytanie brzmi...ile razy można choremu wykonać HIPEC-a, czy są jakieś inne metody leczenia tych naciekowych zmian, bo one tu chyba są zdecydowanie najgorsze w tym opisie. Czy takie metody jak termoablacja, wymrażanie, nanoknife lub echolaser mogą zlikwidować te nacieki????? Gdzie mam szukać pomocy??? Bardzo proszę o pomoc. Renata.

Obraz MR wskazuje na dalej obecny naciek nowotworowy, stan jest zaawansowany i bardzo poważny, jedynie onkolog prowadzący może Państwa dalej nakierować na leczenie. Dobierze je na pewno właściwie, proszę pilnie się z nim kontaktować z wynikami tych badań