Nowotwór żołądka i wymioty

W 2015 wykryto u mnie łagodny nowotwór w żołądku,brałam antybiotyki po których przestał boleć i się rozwijać. Od środy mam problemy z żołądkiem,wymiotuje po każdym jedzeniu, ,kręci mi się w głowie i jestem osłabiona,po dotknięciu żołądka "czuć" że tam jest coś twardego,ostatnio schudłam z 45 do 43kg w krótkim czasie. Czy może to być wznowa choroby? Jakie badania powinnam wykonać?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u gastroenterologa, wykonanie badania usg być może gastroskooii lub badania eus.
Pozdrawiam