Gromadzenie się śliny w żołądku i wymioty

Byłem u neurologa który lekarz rodzinny skierował do neurologa wykrył neurolog ze gromadzi mi się sporo śliny do żołądka i w żołądku miesza się i powoduje wymioty jeszcze skierowal do gastrologia w czwartek wybieram się zobacze co powie będę aż do skutku do lekarzy chodził gdzie jeszcze pójść do jakiego lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.