Nudności, bóle w dole pleców i wodnisty stolec ze śluzem

 Od kilku dni czuję się źle. Odczuwam glod ale gdy zjem robi mi sie niedobrze. Mam mdlosci, zawroty i uderzenia gorąca. Robiłam 3 testy ciazowe 1 pozytywny i 2 negatywne. Dzisiaj odczulam lekki bol w dole pleców i kał przybrał postać ''sluzu z pianką". Zrobil mi sie lekko wzdety brzuch. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję oznaczyć poziom beta hcg z krwi i następnie udać się w zależności od wyniku do lekarza rodzinnego lub ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.