Nudności i odbijanie z żołądka i refluks

Witam, od ok. 2 miesięcy nie mogę poradzić sobie z uporczywymi nudnościami i częstym odbijaniem się jakby "pustego" powietrza z żołądka. Mam ciągłe uczucie że chce mi sie wymiotować, stwierdzono u mnie refluks jelit jednak oprócz diety nie zastosowano żadnego innego leczenia, co rzecz jasna nic mi nie pomaga, a czuję się coraz gorzej. Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane, odmawiam sobie wszystkiego a czuje się fatalnie. Proszę o pomoc!

Dzień dobry!
Skonsultuj się jeszcze raz z lekarzem i poproś o dokładne badania, np.: badanie endoskopowe górnego odcinka przewodu pokarmowego czy badanie radiologiczne przełyku z kontrastem. Najprostsze metody dzięki którym nie będzie dochodziło do refluksu to: unikanie przejadania się (porcje powinny być małe ale jedzone co 3 godziny), ograniczenie ostrych przypraw, kawy i alkoholu. Dodatkowo wyeliminowanie produktów zakwaszających organizm. Ważne jest to aby kolacja była jedzona 2-3 godziny przed snem.
Pozdrawiam!