Nudności po śniadaniu

kochani zjem np na sniadanie jajka i mi strasznie nie dobrze, nawet cwiczyc nie mogę... wiecie co to moze byc ? o co chodzi? odstawic je?

Witam serdecznie,

Ciężko stwierdzić co Pani dolega i dlaczego pojawiają się nudności po śniadaniu dysponując tak mała ilością wiedzy na Pani temat. Pierwsze co mi się nasuwa i kojarzy z porannymi nudnościami to ciąża... Może warto zrobić test ciążowy jeżeli zajście w ciąże bierze Pani w ogóle pod uwagę i było możliwe.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk

Dzień dobry. Pytanie czy nudności pojawiają się zawsze, czy po spożyciu określonej grupy produktów? Jeśli jest to określony produkt, to najlepiej wyeliminować go z pierwszego posiłku. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska