Porady dotyczące zdrowego odżywiania

Witam! Chciałabym prosić o napisanie paru rad odnośnie zdrowego odżywiania Chodzi mi o to co z czym łączyć żeby korzyści ze zjedzenia danego produktu były optymalne, kiedy najlepiej jeść białko, węglowodany i tłuszcze (chodzi mi o porę dnia) co jesc przed i po treningu, w jakich odstępach czasowych. Będę bardzo wdzięczna za zebranie całej wiedzy na ten temat Pozdrawiam.

Cała wiedza na temat zdrowego odżywiania to temat kilkudziesięciu podręczników naukowych i program kilkuletnich studiów. Nie da się tego napisac w kilku zdaniach, każdy ma inny potrzeby żywieniowe i zdrowotne.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska