Uczucie ciężkości po zjedzeniu niektórych pokarmów

Witam ,po jedzeniu czuję się bardzo nie dobrze a zwłaszcza gdy zjem jajka ,sery lub majonezy co to może być ?.

Wszystkie wymienione przez Pana produkty cechują się wysoką zawartością tłuszczu. Prawdopodobnie ma Pan problem z przyswajaniem potraw ciężkostrawnych ze względu na wysoką zawartość tłuszczu. Najlepiej jest w takiej sytuacji ograniczyć spożycie pokarmów wywołujących dyskomfort. Gdyby jednak musiałby Pan spożyć posiłek wywołujący negatywne odczucia można wspomóc jego przyswajanie przez wpicie mięty lub zażycie delikatnych leków ziołowych wspierających trawienie jak Rapacholin C.

Witam!

Wymienione produkty należą do grupy produktów ciężkostrawnych i mogą powodować uczucie ciężkości. W celu określenia dokładnych wytycznych, musiałabym przyjrzeć się całej diecie.

Po więcej porad zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska