Wzdęcia, uczucie ciężkości a zdrowe odżywianie

witam od stycznia cwicze codziennie i jem zdrowo,ale jakos wiekszych efektow nie widze,a wszystko to bo mecza mnie ciagle wzdecia i uczucie ciezkosci.Staram sie unikac produktow wzdymajacych pije wode niegazowana,jem zgodnie z zaleceniami zdrowego zywienia a jednak nie moge sobie z tym problemem poradzic i zaczyna mnie on demobilizowac od cwiczen:( myslalam o lekkostrawnej diecie ale to zas troche wyklucza odchudzanie np pieczywo pszenne.

Witam. W celu określenia winowajcy Pani wzdęć i uczucia ciężkości musiałabym dokładnie przeanalizować Pani jadłospis. Proszę obserwować po spożyciu, których produktów objawy nasilają się i starać się ograniczyć spożywanie tych produktów. Po porady żywieniowe zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Proponuję wykonać testy na alergię oraz nietolerancje pokarmowe. Być może nie toleruje Pani laktozy czy glutenu i stąd wzdęcia lub uczucie ciężkości. Dopiero po tego typu badaniach, jeżeli wyjdzie wszystko w porządku można szukać głębszej przyczyny dolegliwości lub zmienić dietę.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam, pojęcie "zdrowe żywienie" to pewien slogan, który mówi wszystko i nic. By skutecznie pomóc, musiałabym poznać Pani zwyczajowy sposób żywienia i ocenić co ze zjadanych produktów czy potraw może dawać takie dolegliwości. Zatem zapraszam do prowadzenia dzienniczka żywieniowego wg wskazówek na mojej stronie internetowej www.dietoterapia.waw.pl, przesłanie go mailem i wówczas pełna konsultacja będzie mogła się odbyć.
Pozdrawiam