Odchudzanie a dzienne spożycie 1700 kcal

Spożycie dzienne myślę że jest w granicach 1700 kcal, w przewadze na godziny poranne. Śniadanie jem b. duże, ok. 500 kcal (razowe pieczywo i białe sery oraz ryby), drugie śniadanie (jogurty, pieczywo, białe sery, ryby) ok 300 kcal, lekki obiad i warzywa. Ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu (spalanie ok. 400 kcal jednorazowo).

Witam! Specjalista powinien przeprowadzić z Panią/Panem wywiad żywieniowy oraz wykonać potrzebne pomiary ciała. Wtedy będzie można ustalić indywidualny plan żywienia. Po więcej porad żywieniowych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska