Nudności, wzdęcia, pobolewania brzucha

Dzień dobry, mam pytanie. Od ponad miesiąca mam uciążliwe objawy niestrawności: nudności, wzdęcia, pobolewania brzucha itp. Od pół roku pobieram Calcynovit w związku z osteopenią. Czy to możliwe by dolegliwości moje wynikały z przedawkowania Ca, a jeżeli tak to czy mogę odstawić na jakiś czas preparat wapniowy? Pozdrawiam.

Witam,
proponowałabym skontrolować poziom Ca we krwi i udać się z wynikiem do lekarza zlecającego przyjmowanie suplementacji wapnem.
Czy miesiączkuje Pani jeszcze? Możliwe objawy menopauzalne.