Nuva ring a wady zastawek

4 lata temu stwierdzono u mnie niedomykalność zastawki. Na co dzień nie odczuwam żadnych dolegliwości związanych z sercem. Tylko czasem, w przypadku silnego stresu. Czy nie ma przeciwskazań do używania Nuva ring? Dodam, że mam 22 lata.

22 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Nuva Ring nie jest przeciwskazane w przypadku niedomykalności zastawki. Oczywicie przed wdrożeniem tej metody należy wykonać podstawowe badania hormonalne, badanie usg, badania wydolności wątroby oraz morfologię krwi.