Nystatyna do ssania i pędzlowania

Witam przepisano mi nystatyne do ssania 2x po 1tab i do pędzlowania 3xpo1 tab . Czy mogę to robić razem o tej samej porze ? Czy lepiej rozłożyć to sobie na godziny np. : 11 tabl do ssania , 14 pędzlowanie?

Szanowny Panie

Nystatyna najlepiej działa stosowana kilka razy na dzień. Może pan sobie więc rozłożyć dawkowania na dwa, trzy razy a nawet cztery razy dziennie.

Pozdrawiam

Tomasz Wójcik