O czym mogą świadczyć czerwone plamy na skórze?

Czerwone plamki na skórze, o czym mogą świadczyć? Kobieta 33 lata. Mam czerwone plamki na skórze, płaskie, do 2 mm, najlepiej widoczne na brzuchu. Na całym ciele ledwo dostrzegalne, jak nakłucia mikroskopijnych igiełek. Na brzuchu od kilku lat, nie wiem kiedy pojawiły się na reszcie ciała bo mam wile znamion. W ciągu ostatnich czterech tygodni ból po prawej stronie na wysokości pępka. W ciągu ostatnich dwóch tygodni ból po prawej stronie pod żebrami, kiedy zniknął pojawił się po lewej pod żebrami, po czym i ten zniknął i pojawił się na środku poniżej mostka. Dwa razy miałam dreszcze bez gorączki i kłucie serca. Dodam, że miałam kiedyś ząb leczony kanałowo, z którego wielokrotnie wypadały plomby, popsuł się i skończyło się ekstrakcją. Wyniki badań sprzed ekstrakcji: CRP 0.62 mg/l, limfocyty 18,4 %, neutrofile 74,9%, PCT 0,3, rozmaz mikroskopowy (C 32) Pałeczkowate 1%, podzielone 76 %, limfocyty 21 %. Wizytę mam dopiero za 2 tygodnie. Z góry dziekuję.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl