O czym mogą świadczyć żółte bąble po opalaniu?

Dzień dobry. Po długim opalaniu bez kremów bardzo mocno się spaliłem i teraz mam żółte bomble. Problem w tym iż te bomble są na zgienciach ramion co uniemożliwia mi normalne czynności i spanie a gdy tylko lekko ją porusza te bomble pękają. Czy to może być niebezpieczne ???

Dzień dobry,

Niestety ciężko Panu pomóc, nie widząc problemu. Radzę jednak udać się do lekarza, aby ocenił stan skóry i zaproponował odpowiednie leczenie. Na przyszłość proszę pamietać, aby stosować kremy z filtrami przy ekspozycji na słońce.

Pozdrawiam serdecznie.