O czym może świadczyć ból gardła, pieczenie w przełyku, opuchlizna języka oraz wahania nastroju?

Witam , mam 25 lat Od 6mies mecze się z bólem gardła z przodu z czasem zaczął on promieniować do żołądka czasem piecze mnie w przełyku lekarz stwierdził refluks jednak tabletki nie działały na długo ból wrócił była opuchlizna języka biała... Ostatnio moja miesiączka która zazwyczaj spóźnia się ok 2tyg była krótka tylko 3dni po miesiączce 2dni miałam napad leku i histerii bo widziałam w tv o wojnie i zaczęłam krzyczeć że umrzemy wszyscy... Mam zmienne nastroje raz się cieszę raz coś głupiego pomyślę popłaczę Nagle jestem strachliwa mam leki i rozbicie psychiczne do tego mocny ucisk w gardle ( czasem wypływam grudki jakby mięsa które bardzo śmierdzą ) Ochota na seks - zawsze i wszędzie Nie uważam że to depresja bo cieszę się życiem I ciągle zastanawiam się co się ze mną dzieje nigdy taka nie byłam... Prace mam stresująca ale stres obracałam w żart Czy to możliwe chormony? Co mam robić? Sam i jakiś czas temu dretwialy mi ręce ale z psychika było wszystko luzik arbuzik Nie chcę iść na psychoterapię bo Nie chcę być przykuło na przez leki Nie wiem do kogo mam iść? I nie wiem czym się martwić uciskiem w gardle wręcz duszeniu czy jakimiś dziwnymi samopoczuciami

Dzień dobry!

Należy osobiście skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego z lekarzem psychiatrą oraz w psychologiem.

Pozdrawiam!