O czym może świadczyć nieprzyjemny zapach z ust po spożyciu cukru?

Dlaczego po zjedzeniu posiłku zawierającym troszkę cukru (czuć cukier niedodawany) dlaczego po około po pół godzinie czóc nieświeży oddech ja i druga osoba też twierdzi że jest nieświeży oddech zęby myje rano i wieczorem

Dzień dobry

Proszę umyć po zjedzeniu pokarmu z cukrem.
Jeśli nie będzie brzydkiego zapachu to ma Pan odpowiedź co robić, jeśli będzie to przyczyny trzeba szukać dalej i głębiej.
Pozdrawiam i powodzenia.

lek. stom. Bartosz Niedziółka
www.extra-dent.pl

PS. Błagam - pisze się "czuć".