O czym może świadczyć wynik biopsji tarczycy 40-latki?

prosze o interpretacje biopsji tarczycy 40 lat, opis makroskopowy A-BACC hypoechogenicznej struktury sr 8mm B -BACC hypoechogenicznej struktury sr 12 mm . ROZPOZNANIE A obraz zmiany łagodnej .Rozmaz zawiera drobne tyreocyty lezace w luznych grupach wsród obfitych mas i strzepków koloidu .B obraz zmiany łagodnej . Rozmas zawiera drobne tyreocyty lezace w rozproszeniu wsród obfitych mas zageszczonego koloidu , bardzo prosze o odpowiedz powinnam sie bac?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na zmiany łagodne, konieczna wizyta u lekarza prowadzącego diagnostyke w celu ustalenia dalszego postępowania