O czym może świadczyć zaczerwienienie nóg, pieczenie skóry oraz bóle łydek?

Witam gdzieś od roku chodzę po lekarzach i nikt nie wie co mi jest wyniki są praktycznie w normie Opisze po kolei zaczęło się od tego że zauważyłem że jak długo stałem to robiły mi się nogi czerwone, następnym objawem było pieczenie skóry albo pod skórą dziwny objaw i bóle mięsniowe, gdzieś od maja tego roku mam ciągle bóle łydek nawet po nocy jakbym przeszedł maraton. Zauważyłem że mi schudły ręce nogi twarz nie jestem na diecie wygląda to tak jakby mięśnie zanikały, do tego doszły bóle stawów szczęki przy przeżuwaniu i problemy z połykaniem Obecnie mam prawie cały czas zdrętwiała lewa rękę od małego palca cały dół dłoni i ciągłe mrowienia na twarzy plus opadające powieki i ból oczu i nadwrażliwość na światło już nie wiem co mam mówić u lekarza i jakie badania jescze zrobić bo patrzą na mnie jak na wariata przecie wyniki w normie może ktoś pomoże z góry dziękuję

Skierowałabym Pana na diagnostykę neurologiczną. O Pisuje Pan objawy zaników mięśni - do konsultacji z neurologiem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.