O czym świadczą bóle brzucha i biegunka?

Witam. 07.06 udałam się na pogotowie z bólem głowy. Dostałam tabletki anapran. Brałam je przez 3 dni w trakcie brania tych leków zauważyła bóle żołądka ogólnie wzdęcia biegunkę cały brzuch mnie boli w żołądku czuję choćbym miała wybuchnąć nawet już mięta nie pomaga. Byłam u lekarza rodzinnego ale stwierdził że to wirusowe.... Co mam zrobić ? Ból nie jest mocy bardziej dokucza niż boli nie mogę nic zjeść bo odrazu biegnę do toalety. Dodam że nie wymiotuje i nie mam temperatury.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy lekarz rodzinny przepisał jakieś leki? proponuję ponownie się do niego udać.