O czym świadczą gorące piersi po urodzeniu dzieci?

Drugie moje pytanie to gorące piersi.Otóż ładnych pare lat temu po urodzeniu dwójki dzieci zaczęły mnie boleć .Robią się ciężkie ,twarde i strasznie bolą,szczególnie po bokach. I bliżej sutek.Byłam z tym problemem kilka lat temu u ginekologa ,ale wysłał mnie do onkologia a onkolog na inne badania ,ale przez tą latanine dałam sobie spokój.Bo jestem osobą bardzo aktywną zawodowa i nie tylko i nie mam cierpliwości,ale główce piersi sa i nie wiem czy dobrze zrobiłam.Dziekuję za odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka . Proponuje koniecznie udac się do Poradni Chorób Piersi.