Krew z piersi w 5. miesiącu ciąży

witam.w ciąży w 5mies zaczeła mi leciec krew z piersi.po urodzeniu nie mogłam karmic gdyż zamiast pokarmu nadal była krew.po badaniu onkologicznym do badania wzięto wymaz.wynik przyszedł:rozpoznanie kliniczne mastopatia komórek nowotworowych nie znaleziono.dodam że krwawienie ustąpiło,piersi nie bolą.czy to może być coś poważnego??czy może taki wpływ ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna odpowiednia dalsza obserwacja, proponuje udac sie do lekarza ginekologa lub do Poradni Chorób Piersi