O czym świadczą niewielkie zagęszczenia w dole żebrowo-przeponowym?
Niewielkie zagęszczenie w dole zebrowo-przeponowym na zdjęciu rtg co to takiego.boli w okolicach lewej łopatki bez ketonalu nie da się leżeć.bardzo

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Opisane zagęszczenia nie mają związku z bólem, sugeruję porównać z poprzednim rtg, mogą to być zmiany zapalne, świeże lub związane z przebytymi chorobami płuc.
Pozdrawiam