O czym świadczą prawidłowe wyniki morfologii przy powiększonym węźle chłonnym i guzku w piersi?

Witam, mam pytanie dotyczace wynikow krwi. Z tego piwodu ze mam piwiekszony wezel chlonny nadobojcxykowy dostalam ski÷owanie na maorfologie, ob i crp. W miedzy czasie jeszcze wykryto guz na prawej piersi. Odebralam wyniki krwi a one wszystkie co do jesdnego wyszly w normie. Czy to jest możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jest to możliwe aczkolwiek koniecznej zastrzeżeń diagnostyki zmiany W piersiach