O czym świadczą wyniki badań wzroku?

Witam! Czy Pani zdaniem wyniki badania wzroku O.P strefa +0,5, O.L strefa +0,5, cylinder +0,5, oś 95 stopni jest już wadą wymagającą korekcji za pomocą okularów. Dodam,że okulista zauważył zmiany w dnie oka sugerujące lekkie naświetlanie oczu.

Witam.zależy jak Pani widzi z bliska. Wynik nie jest istotny. Ważne jak Pani się czuje i jsk Pani widzi czy się Pani meczy przy czytaniu i ile naprawdę ma Pani nadwzrocznosci po 3x tropic zakropieniu. Pozdrawiam serdecznie