O czym świadczy ból nadbrzusza?

Mam 15 lat i ostatnio na wf dostałam od kolegi piłką w brzuch od tamtego czasu mija już 5 dni a nadal boli mnie nadbrzusze, nie wiem co się dzieje gdyż ból nieraz jest silny jednak czasem dość słaby.. Czy mogę na coś chorować? Czy zbiłam sobie jakieś organy ? A może to ciąża bo kilka dni wcześniej pieściłam się ze swoim chłopakiem i jego członek wytrysną mi na ręce szybko to wytarłam ale on potem dotkną moich rąk a następnie wsadził je do mojej pochwy, palce były już suche czy jest to jakiś znak ? czytałam o ciąży i nic nie było na temat bólów nadbrzusza było tylko o bólach podbrzusza pod czas ciąży .. Proszę o pomoc ; )

Witam serdecznie!

Ból nadbrzusza na pewno nie jest związany z ciążą. Opisywana przez Ciebie sytuacja, nie była na tyle ryzykowna, by móc przypuszczać, że doszło do zapłodnienia.
Dodatkowo, jeżyli ból pojawił się tuż po uderzeniu piłką, to właśnie w tym zdarzeniu należy upatrywać przyczyny dolegliwości.

Ze względu na czas trwania bólu zalecałabym wizytę u pediatry, który zbada brzuch i ewentualnie skieruje Cię na badanie USG. Uderzenie piłką ze znaczną siłą może doprowadzić do stłuczenia narządów, co niestety jest bardzo bolesne. Konieczne jest jednak wykluczenie większych patologii.
Pozdrawiam.