O czym świadczy drętwienie ręki i zaparcia?

Witam mam 27l od 5lat dzieje się ze mną coś dziwnego. Zaczęło się dretwienie prawej ręki ucisk w głowie i jakby tętnicach. Ataki paniki i leków jakoś powstrzymalam. Teraz dretwieja mi ręce od łokci w dół skoki ciśnienia. Rozpieranie w głowie i bóle szczególnie wieczorem. Nie czuję 2go palca u lewej nogi. Zawroty głowy osłabienie pobudzenie zimne kończyny duszności bole w klatce między lopatkam kolka z prawej strony zaparcia powiekszone węzły chłonne na szyi i nadobojczykowe itd prosze o odp

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka, ciężko się wypowiedzieć nie widząc pacjenta. proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po badaniu zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.