O czym świadczy dyskomfort w prawym podbrzuszu, połączony z refluksem?

Dzień dobry. Mam 28 lat, mężczyzna. Od jakiegoś czasu odczuwam dyskomfort w prawym podbrzuszu, połączony z refluksem. Pocę się w nocy, mam problemy ze snem, a w dzień czuję się zmęczony, mam zawroty głowy, szczególnie po jedzeniu - odczuwam wtedy osłabienie i oddycham głęboko. W jakim kierunku powinienem wykonać badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam to naturalnie mało informacji, ale radziłbym złożyć wizytę gastrologowi, który wykona odpowiednie badania, a także doradzi Panu dietę. Jeżeli badania gastrologa nic nie wykażą to następnym etapem byłaby wizyta u psychoterapeuty ze względu na
możliwość wystąpienia nerwicy.
Pozdrawiam