Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy lekki ból i ucisk nad uchem?

Adrian 23 lata Witam Serdecznie . Mam pytanie od jakiegoś czasu czuje lekki ból (ucisk nad prawym uchem ). Byłem u 2 Neurologów stwierdzili,że to początki zwyrodnienia kręgów szyjnych czuje ucisk z prawej strony karku. mam skierowanie na rehabilitacje , lecz ten (lekki) ból który utrzymuje się cały dzień mnie nie pokoi . Mam stwierdzoną nerwicę biorę xanax 0,25 mg lek na zawroty vinpoton 5 mg .
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Wskazania do zabiegu leczenia zatok

Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.

Jeżeli mieszka Pan w Łodzi proponuję udać się na konsultację do dr Kmieciaka, oceni skąd rzeczywiście biorą się Pana bóle . Przez internet jest to niemożliwe.

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0

Witam serdecznie,
rozumiem, że miał pan Rentgena , rezonans albo tomografię ? jeżeli tak to diagnoza jest z pewnościę właściwa i te bóle pochodzę prwdopodobnie od kręgosłupa. Być może pomogłaby gimnastyka korekcyjna. Nerwicę. szczególnie lękowę leczy się skuteczniej psychoterapeutycznie - więc proszę i to przemyśleć.
Pozdrawiam

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy