O czym świadczy opuchlizna i uczucie szczypania po ukąszeniu owada?

W piątek wieczorem ugryzl mnie jakiś owad....myślałam że to komar. Bardzo szczypalo i wyglądało jak po komarze. W sobotę było tak samo...W niedzielę wyglądało już jak przytarcie A dziś jakby ktoś mi papierosa przypalil. Szczypie i spuchla stopa. Co to może być? Co to za owad?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Aby to ocenić powinna Pani udać się do lekarza. Często ukąszenia przez meszki są bardzo bolesne, ale nie da się tego zdiagnozować przez internet.