O czym świadczy tłusty stolec?

dzien dobry chciał bym sie dowiedziec czy lekarz dobrze mnie zdiagnozował miałem badania morfologii, ekg,badanie na bolerioze czy tez watroby i trzustki z krwi. a czuje sie słabo, stolec nie jest takiej konsystencji jakiej powienien byc jest taki jak by to powiedziec tłusty !! a lekarz zdiagnozował mi nerwice czy to moze byc prawda? dodam jeszcze ze mam skoki cisnienia i arytmie serca, ale ja jestem człowiekiem bardziej bym powiedział spokojnym nie mam problemow w pracy ani zyciu prywatnym

Witam,

Jeżeli lekarz rodzinny diagnozuje/sugeruje "nerwicę" warto udać się na konsultację do psychologa/psychoterapeuty ewentualnie psychiatry.
Taka konsultacja może pomóc spojrzeć na ewentualne trudności leżące po stronie psychiki.

Pozdrawiam