O jakiej porze stosować Zolafren?

Dzień Dobry. Mam pytanie pewne ponieważ lekarz psychiatra przepisał mi na wieczór lek Zolafren 10mg w tabletkach. A ja przeczytałam w internecie że ten lek zaczyna działać dopiero po 5-8 godzinach i poprawia jakość snu i chciałam się zapytać o której godzinie go brać? Kładę się spać zazwyczaj tak o 22.30.

Szczytowe stężenie leku faktycznie występuje po 5-8 godzinach od przyjęcia, jednak uczucie senności może wystąpić wcześniej. Z tego powodu zaleca się przyjmowanie w godzinach wieczornych. Sugeruję przyjmowanie leku ok. godziny 20.