Obdarta wewnętrzna część dłoni po urazie na rowerze

Witam, 3 dni temu miałam nie szczęśliwy incydent na rowerze, mały wypadek w wyniku, którego mam bardzo obdartą wewnętrzną część dłoni. Rana nie była do końca wyczyszczona, więc udałam się wczoraj do chirurga, aby ją oczyścił. Lekarz opatrzył mi ranę i przepisał maść argosulfan. Wieczorem podczas zmienienia opatrunku zauważyłam, że stała się troszkę jakby glutowata. Zaskoczyło mnie to bardzo i troszkę zaniepokoiło. Czy aby na pewno rana powinna się w ten sposób goić?

Rana zawsze tak wygląda podczas leczenia Argosulfanem! Proszę jednak udać się na kontrolę do lekarza , który opatrywał ! zż