Proces gojenia ran po upadku na rowerze

Witam tydzień temu przewróciłam sie na rowerze. Mam zdarta skore z obu rak so ramion nią kolanie i części piersi. Na jednej ręce często ukazywała sie ropa tak samo na piersi. Cały czas leżę ale gdy idę za potrzeba rana na piersi pęka i znowu jest delikatny wyciek rany . Czy to normalny proces gojenia sie ran. ? Rany były kilkukrotnie przemywane woda utleniona smarowane maścią hydrosil czy długo mogą goić sie te rany ?

Proszę udać się na konsultacje do lekarz apoz lub dermatologa.Do przemywania ran proszę używać preparatu do dezynfekcji skóry np octanisept, skinsept, można stosować nanosrebro w psrayu, opatrunki ze srebrem.