Obecność guza a rak śluzowy

Poprzez biopsję gruboiglową określono iź sugeruje raka śluzowegi Mama ma 86 lat i nie leczyla sie w tym kierunku Guz jest widoczny twardy bardzo duzy .Co to za przypadek i jakie są rokowania Nadmienie iz mama choruje na serce Brady~tachy ,ma wstawiony Rozrusznik

Odpowiedzą lekarze , którzy postawili rozpoznanie , nie znam stanu ogólnego pacjentki ani położenia i wielkości guza - ("bardzo duży")??? Nie mogę więc nic doradzić! zż