Obecność płynu po kraniotomii płata czołowego

witam w listopadzie przeszedłem kraniotomie płata czołowego miałem naczyniaka i okazało się że jeszcze gronkowiec napadł mój mózg.po wycięciu czaszki dostałem antybiotyki 60 dni w żyłe a potem 35 wytrzymałem doustnie. po przerwaniu pojawił się płyn pod skórą gdzie była kość gdy schylam głowe to normalne że on ten płyn wypełnia mi miejsce po kości? co to za płyn? dopiero za 5 tygodni mam wizyte u mojego neurochirurga ale nie wiem co robić i czy to normalne z tym płynem

Aleksander Ropielewski

Nie jest to sytuacja normalna i sugeruję kontakt z neurologiem lub neurochirurgiem.