Obecnść Helicobacter Pylori a wzdęcia brzucha

Witam jakie badania powinnam zrobić w mojej sytuacji. Miałam robiona gastroskopię dwa miesiące temu wyszło ze. Mam helicobacter i ślad po wrzodzie na dwunastnicy dostałam mezopral i antybiotyki po zakończonej terapii udałam sie ponownie do lekarza gdyż w dalszym ciagu miałam ból wzdęcia przelewania i gazy dostałam następny antybiotyk xifaxan i saszetki vivomixx obecnie mijają dwa miesiące a ja czuje sie bez zmian a może i gorzej co ja mam robic jakie badania bardzo proszę o informacje

W takim wypadku należałoby rozważyć wykonanie badania kolonoskopowego celem oceny stanu jelita grubego oraz skonsultować się najlepiej bezpośrednio z gastroenterologiem.