Obfita miesiączka po zabiegu histeroskopii operacyjnej i częściowej abrazji

Proszę o opowiedz ;miesiąc temu miałam robioną histeroskopię operacyjną(usunięcie polipa)i częściową abrazję,wynik jest dobry.Przed tym zabiegiem miałam bardzo skąpe i krótkie miesiączki,ale pomyślałam,że zbliża się menopauza(47 lat)Natomiast miesiąc po zabiegu dostałam miesiączkę,która jest bardzo obfita,czy to normala sytuacja?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po tego typu zabiegu może wystąpić bardziej obfite krwawienie. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.