Obfite, bolesne miesiączki i nieregularne cykle

Witam ginekolog skierował mnie do szpitala na zbadanie hormonów. W szpitalu nie wykonano mi tych badań, zrobiono mi tylko morfologię, mocz, oraz usg ginekologiczne.Ginekolog w szpitalu nie zapisał moich wszystkich objawów, wpisał tylko że leczy mnie na obfite, bolesne miesiączki i nieregularne. Powiedziano mi że, hormony bada się 2 dni przed miesiączką, a zapisali mnie do szpitala po miesiączce. Co ja powinnam teraz zrobić,ginekolog odsyła mnie do szpitala, ze szpitala odsyłają do ginekologa?

witam,
w tej sytuacji albo nalezy upierać się przy swoim i zapisać się w kolejkę do poradni przyszpitalnej albo zrobić badania na własną rękę oszczędzając sobie stresu..

pozdrawiam