Obfite krwawienia po zabiegu usuwania torbieli z pochwy

Witam, Cytologię miałam robioną w lutym i wyszła dobrze. Ponad miesiąc temu miałam usuwane laserowo torbiele w pochwie. Tydzień po zabiegu zaczęłam dostawać krótkich, ale dość obfitych krwawień. Na badaniu kontrolnym dowiedziałam się, że miejsce po torbielach się zagoiło, a krwawię, ponieważ mam ranę na szyjce macicy. Podobno jest to coś gorszego niż nadżerka. Za tydzień mam mieć laserowy zabieg i stąd moje pytanie? Czy powinnam udać się do innego ginekologa?

Szanowna Pani!

Opis dolegliwości jest bardzo skąpy-trudno coś wyrokować.Jeżeli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości - myslę ,że konsultacja u innego specjalisty jes jak najbardziej na miejscu.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka