Objawy depresji a moje objawy

Witam mam 27 lat 7 lat temu miałam podobne objawy leczone Bioxetinem ale teraz jest gorzej i udałam sie prywatnie do Psychiatry w celu postawienia diagnozy lekarz powiedział że moje objawy to objawy książkowe depresji ja jednak to co czytam w internecie to tylko smutek ,załamanie itd. U mnie jest zupełnie inaczej miałam gorsze samopoczucie czasem ale ostatnio juz codzinnie budziłam sie z mdłościami (ciąza jak i wrzody żołądka zostały wykluczone badaniami)nasilenie wieczorem lub budzenie ze snu. Ja odczuwam to tak jestem gdzies dusza towarzystwa nagle czuje podwyzszoną gorączkę 37,5-38 i zaczynam czuć żołądek i bicie serca, szybszy puls, suchośc w ustach narasta wraz z bólem żoładka i mdłościami na wymioty, nawet wystepuje zgaga dgy ból żoładka zgina mnie w pół czesto oddaje wtedy stolec, sikam, trzęsę sie i "dzwonię zębami" jest mi gorąco a potem zimno. Przed ślubem noc sie meczylam 1 raz wymiotowałam. Czy to faktycznie depresja? Gdyby nie Relanium to nie było by mnie na własnym ślubie. Gdzie mogę poczytać o takich objawach jak moje i czy powinnam oprócz leków prowadzić jakąs terapie czytać kasiążki Czy 1,5 roczny stres i strach mógł to spowodować czy nasiliło sie to wszystko przez RZS jaki mam od roku czasu a nasilenie nastapiło jakies od 3 miesiecy. Jak jestem na lekach czuje głód ale jem mało wmuszam sobie bo apetytu nie mam i wstret do kawy Stres wywołuje u mnie e objawy ale ostatnio bez stresu tak sie dzieje nagle bez przyczyny

Szanowna Pani
Opisane przez Panią objawy i dolegliwości,  wskazują bardziej na zaburzenia z kręgu nerwicowych niż na depresję. Liczne dolegliwości somatyczne, których nasilenie zbiega się z silnie stresującymi moemntami i poprawa przy przyjmowaniu relanium są dla mnie dość zastanawiające. W przypadku depresji na pierwszy plan wysuwają się zazwyczaj innego typu objawy. Być może poprostu opis mailowy nie daje pełnego obrazu Pani choroby. Zastanawia mnie czy przyjmuje Pani jakiś lek przeciwdepresyjny czy jedynie relanium? Doradzałabym udanie się do lekarza psychiatry w celu weryfikacji diagnozy i ustalenia dalszego leczenia, gdyż przynajmniej sądząc po opisie, w Pani przypadku skuteczna mogłaby okazać się psychoterapia. Proszę omówić wszelkie kwestie dotyczące postawionej diagnozy, prowadzonego leczenia i dalszych perspektyw terapeutycznych ze swoim psychiatrą. Pozdrawiam serdecznie