Objawy grypy lub przeziębienia a borelioza

WITAM MOJE PYTANIE DOTYCZY BOLERIOZY OBJAWY MOGĄ BYĆ PODOBNE DO GRYPY A CZY OPRÓCZ BÓLU STAWÓW MOŻE WYSTĄPIĆ BÓL GARDŁA, KATAR GDYŻ OD WCZORAJ MAM OBJAWY GRYPY LUB PRZEZIĘBIENIA( BEZ GORĄCZKI BÓL STAWÓW, POTLIWOŚĆ, KATAR, BÓL GARDŁA) A DWA TYGODNIE TEMU WYJĘŁAM KLESZCZA, KTÓRY DOPIERO CO SIĘ WSZCZEPIŁ PROSZĘ O DORADZENIE. POZDRAWIAM

Aleksander Ropielewski

Objawy opisane przez Panią mogą być spotykane w boreliozie za wyjątkiem kataru. WIęcej można powiedzieć po przeprowadzeniu badania i ew. badań laboratoryjnych w kierunku boreliozy.