Objawy guli w gardle, niepokój i wypadające włosy

Mam różne objawy gula w gardle niepokój dziwny oddech senność wypadają mi włosy kklocie w klatce piersiowej wzdecia nadchodzący lleki którettowarzyszą tym objawom. Boje się sama być w domu zzatłoczonych miejsc lub wyjazd dalej poza dom. Badanie krwi w normie Ekg ok usg ok. MG potas tez ok. Dochodzą jeszcze drgania mięśni tzn fascykulacje. Czy to może jjakiś rodzaj nerwicy? Napada mnie uczucie czegos w gardle i odrazu nachodzi lęk lub odwrotnie. Co to za nerwica

Wypada udać się psychiatry po wykluczeniu chorób organicznych. Proszę nie czekać, umie Pani nazwać te dolegliwości, sama je Pani opisuje i szkoda byłoby to zostawić na boku. Sama Pani sobie nie pomoże.