Objawy guza neuroendokrynnego

41lat.kobieta.od 3lat objawy guza neuroendokrynnego.ostateczne badanie pet z analog.somatostatyny wykluczylo. Objawy sa nadal./bol brzucha.stawow.kosci.pieczenie oczu.rumien.plus nowe.bol nogizyly. Usg.i d-dimery wykluczyly zapalenie zyl. Od wrzesnia br.niesamowicie silne bole calej.glowy wraz z twarza.trwaja po kilka tyg. Tk glowy na oddz.ratunkowym nie wykazalo zadnych zmian.cisnienie skacze do okolo 140/90. Prosze b.o pomoc.dluzej nie wytrzymam. mam gruczolak nadnercza.nieaktywny hormonalnie.

Proszę jeszcze w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z endokrynologiem i neurologiem. Do diagnostyki także schorzenia innych narządów endokrynnych np. tarczycy, może zapalenie nerwów obwodowych. To endokrynolog i neurolog najlepiej, żeby zadecyowali o dalszym sposobie postępowania