Objawy nerwicy po zapaleniu jointa

Witam nie wiem dokładnie czym mam ,nerwice ale objawy sie zgadzają.Moja historia zaczęła sie przed dwoma Laty zapalilem jointa i przeżyłem cos strasznego.Moje serce po kilku minutach biło 300 uderzeń na minutę moje ciało obracała sie jak u opętanego nie kontrolowanlem swojego ciała wybiegiem i zacząłem biegać po 2 godzinach wszystko wróciło do normy,ale nie do końca.Po tym zdarzeniu poszczegakem swiat inaczej niż kiedyś jakby byl inny a ja myślałem o tym co sie stało i nie wierzyłem w to...

Jeżeli nie jest Pan pewien tego, co się z Panem dzieje, warto zgłosić się na konsultacje do psychologa bądź psychiatry. Na takiej wizycie będzie mógł Pan opowiedzieć o swoich objawach, skonsultować swoje wątpliwości, usłyszeć diagnozę i ewentualne wskazówki co do dalszych działań.