Objawy przypominające nerwicę i cukrzycę

moje dolegliwosci odpowiadaja cukrzycy i nerwicy wiec co mi jest? mieszkam za granica tutejsi lekarze niestety nie potrafia mi pomoc . arytmi serca potliwosci drazliwosci wybucham bez powodu czeste skurcze brzucha (przypominaja porodowe) skurcze w klatce piersowe grzybica pochwy przewlekle zapalenie pochwy ( a raczej wiezlow) zwiekszone pragnienie czeste oddawanie moczu czeste zapalenia dziasel drzenie nog czesto placze przechodze zalamania emocjonalne pogarszajacy sie wzrok.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza