Obniżenie dawek leku przy nadciśnieniu

Witam, mam 31 lat, od 3 lat choruję na nadciśnienie, biorę Iviprolol (47,5) oraz Ranacand 8mg. Na początku stycznia moja waga wynosiła 104 kg, dzisiaj jest to 96 kg i odnotowąłem spadki ciśnienia do 105/70 i puls około 50. Zastanawiam się czy mogę spróbować obniżyć dawki leku? Dodam że choruję na haschimoto.

Renata GrzechociĹska

Jeżeli takie wartości ciśnienia powodują u Pana złe samopoczucie proszę udać się do lekarza w celu modyfikacji leczenia.